Co o nás říkají naši zákazníci?

Drozdovi

„S panem Růčkou jsme realizovali koupi bytu. Vedle časové flexibility a ochoty bychom rádi vyzdvihli servis, počínaje advokátní úschovou, přes katastr, přepis energií po daňové povinnosti. Touto cestou chceme ještě jednou poděkovat panu Růčkovi za bezproblémový proces koupě, vše proběhlo v pořádku. Profesionální přístup, doporučujeme. Drozdovi" “

Jiřina Hermann

"Touto cestou chci poděkovat slečně Sandře Andramovské, za její perfektně odvedenou práci při prodeji našeho bytu. Její odborná práce při prodeji byla odvedena na špičkové úrovni. Velice ji děkuji a pokud budu potřebovat, ráda ji opět oslovím. Za profesionální odvedenou práci doporučuji všem!!!" 

Dana Maršálková

"Touto cestou chci ještě jednou velmi poděkovat panu Růčkovi za bezproblémový prodej našeho domu, díky spolupráci s touto kanceláří jsme se nemuseli absolutně o nic starat a vše proběhlo jak nám slíbil. Profesionální a lidský přístup, od teď máme "svého" makléře. Děkuji a doporučuji všem!"

Roman Vyhlídal

"Dobrý den pane Pagáči, chválím Vás za perfektní přístup v prodeji nemovitosti a přeji v roce 2017 hodně úspěšných obchodů. s pozdravem Vyhlídal."

Ivana Hájková

"Pan Tyl se vyznačuje hlavně obrovskou profesionalitou, ochotou pomoci a najít řešení výhodná pro všechny zainteresované strany. Nejvíce si cením lidského přístupu."

Tomáš Hlinka

"Nad míru spokojen s paní Sandrou Adramanovskou, velice ochotné a vstřícné jednání při koupi bytu od začátku až do konce. Vše zařídila od hypotéky až po pojištění bytu, takže nebylo mnoho vyřizování a tím ušetřeno spoustu času. Jsem velmi spokojen se spolupráci a vřele doporučuji Mohu tedy jen POCHVÁLIT a DOPORUČIT"

Tereza Hanusová

"pan Tyl je opravdový profesionál. Ochotný a schopný vždy poradit a najít nejlepší řešení situace pro všechny strany. Všechny podklady byly včas připraveny a já se nemusela o nic dodatečně starat, tímto svým přístupem mi ušetřil spoustu času a peněz. Pana Tyla a jeho realitní služby vřele dopručuji. A moc mu tímto také děkuji za vřelý přístup a plné uspokojení mých požadavků. "

Kde inzerujeme?