Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 39
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference

Reference

reference

"Při první koupi bytu jsme s přítelkyní neměli štěstí a realitní makléř nedělal svou práci jak by měl. Při druhé koupi jsme doufali v jiný přístup a hlavně jiné jednání. Děkujeme slečně Režňákové za informovanost a profesionalitu díky které vše dopadlo dobře."
Jaroslav Dac a Tereza Šlichtová - kupující (byt Břeclav)

reference

Za mě i manžela můžu paní Režňákovou Lenku jen doporučit. Je to velmi příjemná, laskavá, ochotná a vždy milá makléřka. Patří jí nejedno velké díky za rychlý a bezproblémový prodej našeho bytu, a to od začátku až do předání bytu novému majiteli. Je to profesionálka na svém místě a pokud bude někdy někdo potřebovat k prodeji či koupi nemovitosti makléřku, tak doporučím jedině paní Režňákovou, to je totiž sázka na jistotu !!! PS: Kdyby byli všichni makléři tak poctiví a upřímní jako ona, tak by se už lidi nebáli prodat svoji nemovitost přes realitku.
Lenka a František Schmidtovi – prodávající (byt Novosedly)

reference

Za nás maximální spokojenost. Slečna je velice pracovitá a důsledná. Bere svoji práci vážně. Vždy s úsměvem zodpoví veškeré naše dotazy. Ve srovnání s dřívější spoluprací s jinými realitními makléři je slečna Režňáková jednička. I když se vyskytne zádrhel, přijde ihned sama s řešením. Těšíme se na další případnou spolupráci.
Daniel Paleček a Michaela Pokorná – prodávající

reference

"Leni, s manželem jsme se shodli, že Tvé služby i služby Realpart byly nejvyšší kvality. Jsme moc spokojeni a hlavně jsme moc rádi za to, že jsme si ke koupi naší první nemovitosti vybrali vás. Opravdu kvalitní finanční poradenství a informovanost z vaší strany (a to i uprostřed noci). Jsme za vás vděční. Obrovská spokojenost a hlavně spolupráce s mladými lidmi, kteří VÍ!!! Ještě jednou velké DÍKY"
Manželé Černí – kupující (byt Valtice)

reference

Má zkušenost se slečnou Režňákovou jako realitní makléřkou je veskrze pozitivní. Je si vědomá nelichotivé pověsti makléřů, a proto se snaží odlišit a dělat svou práci seriózně a dobře. Při jednání je vždy příjemná, vstřícná, orientuje se v problematice nemovitostí a co neví, okamžitě zjistí. Mohu ji tedy dalším klientům jen doporučit.
Pavel Zrubek - kupující

reference

Dobrý den, rád bych touhle cestou poděkoval realitní makléřce Lence Režňákové za perfektní a profesionální přístup, inzerci a následný prodej mojí nemovitosti. Vše proběhlo perfektně a na 100% bylo vyřízeno všechno do posledního puntíku.
Tomáš Kocman - prodávající

„Pan Tyl nám našel nájemce v nejkratším možném čase. Velice oceňujeme jeho profesionalitu, vstřícnost, serioznost a spolehlivost. Tímto mu děkujeme za poskytnuté služby a v případě potřeby se na něj zase obrátíme.“

Ladislav a Jitka Lavičtí, Oblá, Brno

„Pan Tyl nám za necelé dva týdny našel kupce, a to dokonce za námi požadovanou cenu. Za což mu tímto velmi děkuji a jeho služby vřele doporučuji ostatním.“

Petr Lander, Leitnerova, Brno

"I přes značné komplikace v počtu smluv a převodů proběhlo vše v pořádku a k naší spokojenosti."
Martin Kolář, Synkova, Brno

"Opravdový profesionál. Ochotný a schopný vždy poradit a najít nejlepší řešení situace pro všechny strany. Všechny podklady byly včas připraveny a já se nemusela o nic dodatečně starat, tímto svým přístupem mi ušetřil spoustu času a peněz. Pana Tyla a jeho realitní služby vřele dopručuji. A moc mu tímto také děkuji za vřelý přístup a plné uspokojení mých požadavků. "

Tereza Hanusová, Podnásepní, Brno